Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz IELTS nyelvizsg...

Mennyire nehéz IELTS nyelvizsgát tenni?

Figyelt kérdés

Szeretnék ACADEMIC IELTS nyelvvizsgát tenni 6.5 felé, de nem tudom mivel is állok szemben. Ti mennyire tartjátok nehéznek? Miből készültetek? Mennyire volt eltérő a feladat a gyakoroltaktól?


Tanultam már angolul és van is nyelvvizsgám ORIGO-s de szükségem van külföldi tanulmányokhoz az IELTS nyelvvizsgára és nem tudom lehetséges e 2,5 hónapon belül megcsinálnom... Kicsit belezavarodtam és több helyen láttam vizsgaidőpontokat de mind eltérő volt. Hol láthatom a valós vizsgaidőpontokat?? És valaki tudna esetleg Debrecenben tanfolyamot/tanárt ajánlani?



2015. febr. 15. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:

6.5 pontos academic kb olyan mintha egy jó erős Felsőfokú nyelvvizsgát szeretnél tenni TELC-ből vagy EURO-ból. Az Origó egy kicsit más típusú vizsga, az más miatt nehéz, de ott is a biztonságos felsőfokú szintet kellene hozni az Ielts-es 6 és feles szinthez.

Amire készülhetsz, az a kőkemény szókincs és a gyorsaság. Relative kevés idő alatt kell egy csomó readinget megcsinálnod, plusz az academic-re a grafikon elemzés is kell.

A vizsgákat a British Council szervezi, így az ő honlapjukat nézd meg az időpontok miatt.

Amúgy van fent mock exam is, csinálj meg egyet és látod, hogyan állsz.

Debrecenben nem tudok tanárt ajánlani, Budapesten tudnék egy profit, aki évek óta készíti a gimiseket a külföldi egyetemekre.

2015. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!