Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1 hónap alatt fel lehet...

1 hónap alatt fel lehet készülni a nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A nulláról nyilván nem, de megfelelő szintről igen.


Meg persze az sem mindegy, hogy melyik nyelvről van szó...

2015. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
német, középszint körül vagyok, idén érettségizem
2015. febr. 20. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az esetben igen.Mert gondolom úgyis készülsz az érettségire is,és az már önmagában vév
2015. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bocsi,szóval az önmagában véve gyakorlás.Ezt akartam írni.


Én is megyek majd nyelvvizsgázni,és én is főleg most fogok tanulni rá,igaz,hogy eddig is volt egy intenzívebb tanulós időszakom,mikor versenyeztem.

Szerintem lehetséges.Sok sikert hozzá :)

2015. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te melyik nyelvből mész? És melyikre?
2015. febr. 21. 12:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Franciából :) Szóbelire,Origóra.Azt még mindig nem tudom,hogy írásbelizni megyek-e,és hová.
2015. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy,ha gondolod tanácsokkal elláthatjuk egymást :) Havan olyan dolog,ami nyelvtől függetlenül jól jöhet.

Még az érdekelne,hogy van már másik nyelvből nyelvvizsgád,vagy ez lesz az első? :)

Nekem angolból van.

2015. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez lesz az első, angolból ősszel akarom. Én is szívesen beszélgetnék, mert most kicsit megijedtem.
2015. febr. 21. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!