Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Fel lehet készülni német...

Fel lehet készülni német nyelvvizsgára egyedül 1 hónap alatt? ÖSD

Figyelt kérdés
Középszinten állok belőle, iskolában tanuljuk, egész jól megy. Viszont tanárhoz nem tudtam járni, és ismerősöm sincs akivel a vitát vagy ilyeneket tudtam volna gyakorolni. Erőltetik, hogy az érettségire legyen meg, a plusz pont nem számít, mert anélkül is meg van a pont. Vettem könyveket, hogy abból készülök. A témákat, vagy, hogy mik lehetnek, honnan tudom letölteni?
2015. febr. 20. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

ÖSD-n nincsenek témák. Ha érettségire jól felkészülsz, akkor nem lesz gond. Írásbeli kb ugyanaz mint az érettségi.

Szóbelinél lesz egy saját városod bemutatása, egy képleírás (érettségi tételeket megtanulod és biztosan lesz átfedés), illete egy véleményalkotás, ahol kapsz kész érveket is. Tanár nélkül is meg lehet csinálni.

2015. febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az első, a saját városom bemutatását azt hogy képzeljem el? Ajánlani kell, hogy mit nézzen meg? Megvettem azt a pro und contra könyvet, gondolom az érvelős részéhez az elég lehet.
2015. febr. 22. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!