Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyolul tudók! Szerintetek...

Spanyolul tudók! Szerintetek meg lehet tanulni spanyolul középfokon autodidakta módon? (lent! )

Figyelt kérdés
Nem nulláról, jártam spanyoltanárhoz pár éve (kb alapfokig jutottunk, szóval kiejtéssel nincs semmi gondom, illetve angolból felső és franciából középfokú nyelvvizsgám van), és most szeretnék egyrészt egy középfokú nyelvvizsgát spanyolból, másrészt szeretném a jogot elkezdeni levelezőn, így arra gondoltam, hogy két legyet ütnék egy csapásra, ha megcsinálnám a spanyol emelt érettségit.

2015. febr. 22. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó ötlet. Csináld!
2015. febr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is autodidakta módon tanultam, fél év alatt meglett a középfokú nyelvvizsgám.:) Mondjuk volt benne munkám rendesen.
2015. febr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is tanár nélkül tettem le a B2-es nyelvvizsgát. Nem lehetetlen, az érettségi szerintem még könnyebb is, mint a nyelvvizsga.
2015. febr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háát... Az emelt szerintem nem. Mi angolon utolsó évben sok emelt érettségit csináltunk (angol tagozat), és szerintem az ORIGO-s közép angol sokkal könnyebb volt.
2015. febr. 28. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!