Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Click német megéri megvenni?

Click német megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Valaki ismeri vagy megvàsàrolta màr az egész csomagot??

Az első lecke igen ìgéretes..


2015. febr. 26. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Click angol van meg, szerencsére féláron vettem, akkor meg nem tudtam, hogy androidra hány jó ingyenes alkalmazás van....

A 6000 szavak német app-ot ismered ?

Szerintem csináld meg az összes ingyenes leckét és döntsd el utána.

2015. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Drága?
2015. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

21.900at làttam az egyik oldalon..

az ingyenes része bejön mert mondja is ìgy a kiejtés is menne..az eleje mondjuk nekem megy talàn 5szot nem ismertem..igy könnyebb tanulni mint könyvből :( meg vannak feladatok pl.pàrosìtani lehuzni a német szokàrtyàt meg a magyar megfelelőjét..de làttam a leckéket egyesével is meglehet venni ìrta is egy mozijegy àra..tehàt ha csak havonta egyet vennék meg nem egybe úgy meg nem lenne akkora kiadàs és jobban àtlàtnàm kell e a folytatàs,mennyire éri meg..

2015. febr. 27. 00:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Régebben néztem a 6000szavakat is de fizetős és nem foglalkoztam vele.
2015. febr. 27. 00:20
 5/6 anonim ***** válasza:

A 6000 szavak ingyenes, ha az ember nem akar rögtön a haladó szintre kerülni...és végigcsinál pár gyakorlatot előbb, (ami egyénként is ostobaság lenne, mert van jó pár haladóknak való szó az első szinten) és akkor kinyílnak a fentebbi szintek.Amúgy meg nincsen benne 6000 szó, mert vannak olyan szavak melyek több témakörben benne is vannak...

A Click4Skill rém unalmas (kb a közepén tartok, ezért érzem annak), azért érte mégis megvenni, mert magyarul nincs hasonló tudást nyújtó. Tízezer szó mégis több mint a közel hatezer. Amúgy némely lecke pár óra, más lecke jó pár nap nálam: ez az előzetes tudásomtól függően.

2015. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.gondolkodok rajta én is. A napokba többször beléptem hallgatom meg csinàlom a feladatokat.igy a gyereknek is könnyebb lenne a német mondtam ilyeneket nézegessen..
2015. febr. 27. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!