Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan Angol nyelvoktató...

Van olyan Angol nyelvoktató tananyag, vagy szoftver amivel otthonról viszonylag gyorsan középfokot el lehet érni?

Figyelt kérdés

Esetleg olyan is érdekel, ami felső fokig vinne. Eddig bármit néztem hiányosak voltak számomra már mindjárt az elején. Nem vagyok kezdő, középfokom már van csak sokáig nem használtam és szeretném felfrissíteni elejétől a tudásomat, de nincs kedvem húszezer féle tananyagból így tenni. Nem baj, ha kisebb összeget fizetni kell érte, azaz, ha nem "ingyenes" csak tanár ne kelljen hozzá, és tanfolyam se. Előre is köszönöm az ajánlásokat.

/ Duolingót véletlenül se ajánljátok! /



2015. márc. 3. 14:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy pl. Relaxa anyagát már néztem, de tele voltak hibákkal és így nem igazán tudok megbízni benne.
2015. márc. 3. 14:59
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon nincs egy normális ember, aki olvasni és értelmezni is tud? Anélkül, hogy külön magyarázkodni kellene? De, hogy válaszoljak, azért mert csak, valszeg, mert egész egyszerűen nem érdekel a duolingó, ha érdekelne csinálnám. Ennyi.
2015. márc. 4. 18:06
 3/15 anonim ***** válasza:

The English File-nevű tankönyv sorozat nekem nagyon bejött.van hozzá interaktív tananyag CD-n

nem tudom pontosan hány könyv van,én upper-intermediate és advanced "pörgettem ki" egyedül (de már kint),előtte pedig jártam tanfolyamra.

2015. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És a duolingo miért nem jó neked? Pont megoldást jelentene a problémádra. Se úgy látom te igazából nem is akarsz megoldást. Csak kifogást keresel de azt nagyon. Hisztizz csak, senkit sem érdekel.
2015. márc. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3asnak: köszönöm megnézem. Tanfolyamra majd én is fogok, de majd csak májustól bírok anyagi okok miatt.
2015. márc. 5. 09:22
 6/15 A kérdező kommentje:
4esnek: menj már innét el más hová verni a nyáladat, le írtam a miérteket, ha nem tetszik így jártál, máshol reklámozz ne itt.
2015. márc. 5. 09:25
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem reklámnak szántam, hanem megoldásnak a problémádra. De te azt nem keresed. Oké, te dolgod. (Különben is mi értelme lenne reklámozni olyat, ami egyébként is tök népszerű, ingyenes és tényleg semmi hasznom belőle... Áhh, hülye emberek mindenhol vannak, be kell lássam. Pá.)
2015. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Elég egy értelmű volt, a fő kérdésembe is, hogy nem érdekel a duolingó, le is írtam, hogy miért nem, sajnálom, ha te ezért bárkit is lenézel, de tényleg nem reklámozod, ááá, de hogy csak rá akarod az emberre erőszakolni. Az pedig, hogy ingyenes lényegtelen, a reklámozásnak nem csak anyagi java lehet, okoska. De ugyan miért kéne ezt pont neked magyaráznom, de azért szánalmasan, trükkös vagy. Pápá.
2015. márc. 5. 17:00
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért köszi, hogy szét offoltad azzal a szarral a topikomat!!!
2015. márc. 5. 17:01
 10/15 anonim ***** válasza:

Azzal a sz.rral? Amivel meg tudnál tanulni angolul? Az sz.r? Sz.r, lusta az te vagy aki itt kapálózol, privát üzenetben sértegetsz csak mert nem tetszik az amúgy jó válaszom. Ehelyett inkább angolt tanulhatnál!!


De tessék, segítek még:

Newsinlevels.com

Engvid.com

2015. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!