Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magyarról Angolra valaki...

Magyarról Angolra valaki segíteni fordítani?

Figyelt kérdés

Bukásra állok holnap ebből felelnék. Kérlek valami jó angolos h*lp.

Egy községben élek. Kb 100km-re Debrecenről. Minden Vasárnap este bejövök vonattal Debrecenbe mert itt tanulok. A buszokat nem szeretem mert lassúak és drágább a vonatnál. Az út vonattal kb. 50perc. Debrecenben mindig gyalog közlekedek ,mivel a taxi drága. Néha külföldre is elutazik a családom. Mindig kocsival megyünk. Gps-t használunk a tájékozódásra.



2015. márc. 4. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

I live in a village about 100 kilometers from Debrecen. Every Sunday I come to Debrecen, because I study here. I don't like buses, because they are slow and more expensive than trains. The train trip takes about fifty minutes. In Debrecen I always walk, because taxis are expensive. Sometimes my family travels abroad, too. We alwasy go by car. We use a GPS to find our way.

(Leckét nem írtam volna meg helyetted, de ezt megtanulni úgyis neked kell, szóval good luck! Majd számolj be az eredményről.)

2015. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
I live in a village. Approximately 100 km from Debrecen. Every Sunday I come in Debrecen by train because I study here. The buses I don't like because they are slow and more expensive like the train. The way by train about 50 minutes. I go always on foot because the taxis are expensive. Sometimes my family is travel to abroad, too. We always go by car. We use GPS to orientation.
2015. márc. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2! Mi a fenének válaszolsz, mikor ott van előtted egy helyes válasz, a te 3 sorodban pedig 10 hiba van, köztük durvák is.
2015. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első, a "Sometimes my family travels abroad, too." itt miért travelS? :) Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, csak tudni szeretném :D Meg azt is, hogy a travel to abroad helyes lenne-e?
2015. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az abroadhoz nem kell a to, hova kérdésre sem. A family használható egyes és többes számban is, állítólag árnyalatnyi különbséggel, hogy a család egészéről vagy a családtagokról külön-külön van szó. Én egyes számban szoktam, de jellemzőbb a többes szám.
2015. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!