Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az olasz ORIGO nyelvvizsgán...

Az olasz ORIGO nyelvvizsgán már tényleg nincsen forditásos feladat?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olaszról magyarra van. Mért nem tudod kikeresni az interneten? [link]
2015. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tanáromtól kérdeztem a héten és nekem azt mondta hogy nincsen mert eltörölték, viszont most az interneten amiket találok erről, azt írja hogy van magyarról olaszra és olaszról magyarra is.. Ezért is érdekelne..
2015. márc. 6. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nyilván akkor az internet jobban tudja. :) Ha nem vagy benne biztos, írj nekik.
2015. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol találsz az interneten olyat, hogy magyarról olaszra? Most linkeltem be a honlapjukat, mi lehetne annál hitelesebb?
2015. márc. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Más oldalakon megjelenik mert régen még úgy volt...
2015. márc. 7. 06:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ne más oldalakon nézd, hanem a saját oldalukon.
2015. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idegen nyelvre fordítás nincs már egy ideje origon, magyarra fordítás viszont van tudtommal (én egy éve középfokúztam olaszból origon és akkor volt, bár nem adtak egy különösebben nehéz szöveget).
2015. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!