Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt az oldalt hogyan kell...

Ezt az oldalt hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Oroszul akarok tanulni, illetve a meglévö (régebbi) tudásomat felfrissíteni.

Elvileg itt tudnék gyakorolni meg tanulni, de nem tudok angolul.

Elkezdtem az elsö leckét, de mindig ugyanazt a 4-5 szót kérdezi, sem továbblépni nem tudok, se beleírni.

Aki ismeri ezt az oldalt, vagy kiismeri magát a renszerével, legyen szíves segíteni.

Elöre is nagyon köszönöm.


[link]


2015. márc. 8. 19:20
 1/6 chtt ***** válasza:

Akkor Te ügyesebb vagy, mint én. Nekem az ábécével kezdte, de hamar meguntam.


Ezek jobbnak tűnnek az orosz tanuláshoz.

[link]

[link]

[link]


Ha tudok segíteni, keress nyugodtan.

:)

2015. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a linkeket, csak annyi a baj velük, hogy ezek is angolul vannak:), és nem értem, mit akarnak.
2015. márc. 8. 21:33
 3/6 chtt ***** válasza:

Sajnálom, nemigen akad szerintem onlány orosztanító oldal.

Ezt most találtam... most böngészem:

[link]

(ez volt az első bejegyzése, de néztem, nem halt meg, mint oly sok, van idei poszt is)

2015. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, majd átnézem, hátha jutok vele valamire!
2015. márc. 8. 22:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy kell,hogy fent van a start learning. Ekkor automatikusan összeállítja a kérdéseket fejezetenként.

Egy kérdéssor 4-5 kérdést/szót tartalmaz. Előbb leírja a kérdést és a megoldást 1-2 szóra,majd visszakérdezi. A tanulási folyamat alatt addig kérdezi a helyes választ,míg í virág teljesen ki nem virágzik minden a leckéhez tartozó szónál/kérdésnél,azaz amíg kellő helyes választ nem adsz az adott kérdésekre. Ha eléred a kivirágzást,akkor azt a kérdést már nem kérdi egy darabig. Ha azután mikor újra kérdi ismét tudod,akkor hosszabb idő fog eltelni,míg újra rákérdez,ha viszont elvéted,akkor párszor ismét rákérdez és újra gyakrabban fogja kérdezni.

2015. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi és utána hogyan lehet továbblépni?
2015. márc. 9. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!