Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretném az angol tudásomat...

Szeretném az angol tudásomat tovább fejleszteni. Milyen gyakorlófeladatokat érdemes csinálni és hol?

Figyelt kérdés
2013 tavaszán szereztem középfokú angol nyelvvizsgámat. Azóta viszont nem nagyon használtam a nyelvet. Most viszont szeretném felfrissíteni és továbbfejleszteni meglévő tudásomat. Alapvető dolgokkal tisztában vagyok, a gondom korábban is a szókincsemmel volt. Szerintem kevés szót tudok ahhoz, hogy magabiztosan tudjam használni. Szakmai könyvet néha szoktam olvasni, amit meg is szoktam érteni, ha szótárat használok. Viszont a szavakat már kevésbé jegyzem meg. Milyen tanulási módszereket lehet erre alkalmazni? Bármilyen tanulási módszert szívesen meghallgatok, akár interneten akár könyv formájában! Köszönöm!
2015. márc. 9. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
használni kell a szavakat
2015. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!