Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvvizsgát érdemes...

Milyen nyelvvizsgát érdemes tenni angol középfokon? BME vagy Euro? Melyik a könnyebb? Köszönöm ha válaszoltok: Karolina

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

En Bme-n voltam, nem sokat keszultem ra es siman atmentem. Valoban igaz hogy vizsgazokozpontuak, nagyon kedvesek, de irasbelinel a levelet nagyon szigoruan pontozzak. A szobeli resznel ugye van az alt. beszelgetes, aztan a kepleiras, ebben annyi nehezseg van hogy csak altalanossagban beszelhetsz, nem vonatkoztathatsz magadra. A szituacioban semmi extra nincs, a magno pedig pl origohoz kepest konnyebb.


Az irasbelin a lyukas szoveg es a cimhozzarendeles a legtobbszor egyertelmu, a kerdes-valasz viszont vagy konnyu vagy nehez, nekem szerencsem volt, mert elobbibe estem. A level azert jo, merrlt kettobol lehet valasztani es legalabb az egyik tuti barati. Viszont tenyleg nagyon szigoruan pontozzak, nekem szerintem nagyon jol sikerul a levelem, szepen megszerkesztettem es 10 pontot levontak.


Jo, hogy lehet vegig szotarat hasznalni. Bar azt ugy tudom euron is lehet. Nekem a Bme szimpatikusabb volt, ezert arra mentem, nekem tetszett es csak ajanlani tudom:)

2015. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
City&Guilds
2015. febr. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!