Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez az angol szöveg mit jelent...

Ez az angol szöveg mit jelent magyarul?

Figyelt kérdés

We are so sorry for the problem , that was because when we were about to send the item to you ,we found that the


item has a few in stock ,and we are afraid that the few one won't be in good condition ,in order to send the best


one to you , we need to get more stock , so would you kindly wait for a few days more ,we will send you the item


as soon as get the new stock . or do you want us to make a refund to you first ?


Best wishes

Miffy


Segítenétek a válaszban?


Ezt szeretném írni:

Rendben van, várok még pár napot. Köszönöm szépen a választ!


2015. márc. 10. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Szóval akkor a levelet érted. Vagy vársz pár napot és elküldik, ahogy jön egy új szállítmány, vagy visszaadják a pénzed előbb. Ha várni akarsz akkor írd azt, hogy


"All right, I'll wait a few days more. Thanks"


Ha később még dumálni kell velük, írj rám privin és segítek.

2015. márc. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi a szöveg:


Elnézést a problémáért,amit az okozott,hogy mikor küldeni akartuk az árut,nem volt belőle elég készleten és attól tartunk azok sem voltak jó állapotban. Annak érdekében,hogy a legjobbat tudjuk küldeni,többet kell készletre hoznunk. Ha tudna várni még pár napot,akkor amint készletre érkezik elküldjük az árut, vagy szeretné inkább ha visszautalnánk az árát?

2015. márc. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. márc. 10. 09:15
 4/8 A kérdező kommentje:

Van még egy mondat, abban is segítenétek?


Rendben van, a lényeg hogy a termék megérkezzen.

2015. márc. 10. 09:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne irj nekik tobbet. Varj par napot, hogy kapsz e arut. Ha nem, majd akkor irj rajuk. Fura kis uzenet, foleg, hogy hibas angolul.
2015. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ez egy másik eladónak lesz.
2015. márc. 10. 12:34
 7/8 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok,sajnos az magyarról angolra nem megy olyan jól,szóval inkább nem írom le rossz választ..
2015. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
arra figyelj, hogy a 45 napos paypal dispute lehetőségből ne csússz ki!
2015. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!