Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Taníthatok magánúton angol...

Taníthatok magánúton angol nyelvet diploma nélkül?

Figyelt kérdés
Húsz évet éltem angol nyelvi környezetben, az angolt anyanyelvi szinten beszélem. Szívesen vállalnék korrepetálást, tanítást otthonomban magánúton (korábban magyart tanítottam angoloknak, nagyon szerettem)? Tanári diplomám nincs, nem is szándékozom már... Van erre jogszabályilag lehetőség? azt tudom, hogy iskolában, nyelviskolában nincs rá mód, de magánúton?? Előre is köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 15. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, igen.
2015. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Annyi kérdésem még lenne, hogy ehhez a tevékenységhez elég e adószámos magánszemélynek lennem, és ha igen, milyen jogcímen?
2015. márc. 17. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, nézd, elvileg biztos be kellene ezt valahol jelented, de pl. nekem volt eddig két magántanárom (egy angol, egy spanyol), mindkettejüknek készpénzben fizettem, és nem hiszem, hogy ők ebből valamilyen formában is adóztak volna a végén :D.
2015. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!