Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mire elég egy 360 órás angol...

Mire elég egy 360 órás angol nyelvtanfolyam?

Figyelt kérdés
Nemrég végeztem az egyetemen, de nincs nyelvvizsgám, így diplomát sem kaptam. A diplomamentő program kézenfekvő lenne, ráadásul indul egy 360 órás képzés, de a nagy problémám, hogy sosem tanultam angolt. Nagyon alap mondatokat össze tudok rakni, ismerem a személyes névmásokat, de ennyi. Ezzel a "tudással" van értelme belefogni? Jobb lenne egy kezdő tanfolyam, de félek, hogy ha erről lecsúszom, akkor csak nagyon komoly pénzekért tanulhatok.

2015. febr. 19. 17:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
próbáld ki,és megtudod.ha már ingyen van
2015. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Hát mért, ez milyen szintű? Ennyi órában kezdőtől a nyelvvizsgáig el lehet jutni.
2015. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ja nem írtam: ez középfokú nyelvvizsgára készít fel.

Alapot simán meglehetne még kevesebb idő alatt is csinálni, na de 0 tudással középfokig 360h alatt?

A kipróbálás rendben van, de ezt az állam fizeti és, ha nem fejezem be (mert mondjuk nagyon nehéznek ítélem és nem tudok haladni a többiekkel), akkor vissza kell fizetnem a képzés díját. Ezért a dilemma.

2015. febr. 19. 18:13
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

A középfokú nyelvvizsga a végállomás. Mondom: nulláról indul 360 órányi tanfolyam a középfokig. Ez több év vagy nagyon intenzív, pl heti 10 órával egy év. De mért nem kérdezed meg a szervezőt, nem mondják meg, melyik nyelviskola?

És ne legyél olyan kishitű, mért ne sikerülne? Az angolt akkor se lehet kikerülni, ha az ember akarja. De megjegyzem, mért nem azt a nyelvet folytatod, amiből érettségiztél?

2015. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez összesen 8 hónap és biztosítanak még valamiféle nyelvtanuló szoftvert is, amivel elméletileg otthon is fejleszthetem magam. A kérdés jogos, hogy miért nem folytatom azt a nyelvet, amiből érettségiztem. Nos, németet tanultam és sose szerettem, nekem borzasztó nehéz, száraz nyelvnek tűnt mindig, sajnos volt olyan tanárom, aki erre nagyon rá is erősítette, illetve az ellenszenv miatt nem is érdekelt. Egy értelmes mondatot nem tudok most németül mondani. Ezért akartam váltani már egyetem alatt, de évekig nem sikerült elérnünk, hogy induljon kezdő nyelvóra. Mire meggyőztünk nyolcan egy tanárt, rá 2 hónapra elbocsájtották, más meg nem vállalt minket, abba maradt az egész. Sokkal szimpatikusabb nyelv az angol, úgy érzem tudnék vele haladni talán.
2015. febr. 20. 10:48
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi időnek elégnek kell lennie, ha komolyan foglalkozol vele. De azért teljes állást ne vállalj mellette, mert 40 munkaóra mellett nem lehet még huszat nyelvtanulásra fordítani.
2015. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos, magam is úgy terveztem, hogy, ha jön valami jobb alkalmi munka ajánlat, akkor lehet róla szó, de teljes munkaidőset semmiképp nem akarok, mert most erre kell koncentrálnom. Egyébként ma már jelentkeztem is, mert sürgős volt. Köszi szépen!
2015. febr. 20. 18:01
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia, én is ebben a cipőben járok mint Te! :( Te már jelentkeztél is a 360 órás tanfolyamra? Hova? Stb. MIkor lesz a szintfelmérőd? :) És hol láttad, mert az ofatar-on én most nem láttam semmit a 360 órásokról... Kösz ha tudsz segíteni.
2015. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Ki a franc pontoz le már megint?! Annyira utálom, hogy az ember hasznos segítséget ad, és valaki ismeretlen merő rosszindulatból rontja a százalékát.
2015. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8. vagyok.. én már ezer éve nem is nézek rá a pontokra :D
2015. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!