Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná nekem ezt...

Valaki lefordítaná nekem ezt a kis szöveget?

Figyelt kérdés

köszönöm, rá akarok jönni h hamis e a pólóm :D


All fakes possess the croc in line with the slit around the polo see bellow, while the placement does differ by a few centimeters, but not a couple of inches. Any fake may have writing around the arm, (vintage can be completely different) also the croc may have Lacoste embroidered on it. All Genuine Men Lacoste may have the croc sewn on through a patch, the women version is embroidered directly on.


2015. márc. 17. 17:41
 1/9 A kérdező kommentje:
nyelvtanilag helyesen kéne, webfordító hülye ehhez
2015. márc. 17. 17:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez amúgy alapból angolul is szörnyű, ez mi?
2015. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sztem azért, mert ez arról szól h miről lehet felismerni a hamis Lscoste pólókat, ez egy márka, a croc meg a logója, egy krokodil, így már lehet könynebb lezs
2015. márc. 17. 18:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Az igazi polo:

A krokodil, srehen, egy kicsit a masodik gomb alatt van.

Az anyag mindig is 100% pamut, konnyu es vekony.

A gombok nem muanyagok, hanem gyongyhazbol vannak.

A meretek szammal vannak jelolve, nem S, M, L, XL …

Minden eredetin a cimken ez all: "DEVANLAY"

Ha nem legalabb $100 fizettel erte, akkor hamis.

2015. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez nem minden esetben igaz, a lacoste sport pólók nem gyöngyházból vannak, illetve az alatti áron is tudsz venni netről, pl outlet üzletekből, vagy akár használtan.
2015. márc. 18. 13:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Jo, alatti aron vegyel hamisat.
2015. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
van fogalmad mi az az outlet?
2015. márc. 19. 13:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, ott aruljak az eladhatatlan, felesleges cuccokat. Draga, 39 eve kulfoldon elek, szerintem jobban tudom mi az outlet mint te. Sokkal regebben hallottam rola, jartam bennuk, mint te, tuti.
2015. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor tudhatnád hogy ott mélyen áron alul is árulják, az meg hogy nem sikerült egy ruhadarabból eladni az összeset, még nem jelenti azt hogy sz*r, csupán túl sokat gyártottak belőle, ilyen simán előfordul
2015. márc. 20. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!