Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vki lefordítaná ezeket a...

Vki lefordítaná ezeket a német mondatokat?

Figyelt kérdés
Ha nyernék a lottón az árva gyerekeknek ajándékoznám a fele pénzösszeget. A megmaradt pénzből elmennék nyaralni, és vennék magamnak egy piros kerékpárt. Szeretem a természetet. A többi pénzt bankba helyezném, hogy kamatozzon.
2015. márc. 22. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg te! Utána kijavítjuk.

Ha meg sem próbálod, akkor fogalmad nem lesz a feltételes módról, és később nagyon meg fogod szívni.

2015. márc. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek. Nekem jó lesz a múlt idő is, nem kell akkor feltételes.
2015. márc. 22. 08:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Feltételesben

Wenn ich im Lotto gewinnen würde, würde ich die Haelfte des Geldes den Waisenkindern schenken. Von dem übrigen Geld würde ich Urlaub machen, und ich würde mir ein rotes Fahrrad kaufen. Den Rest würde ich in die Bank bringen, damit es Zinsen bringt-

2015. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj kimaradt az a természetről -

Szeretem a természetet (Ich mag die Natur)

2015. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy Ich liebe die Natur
2015. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!