Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehetne kiegészíteni...

Hogyan lehetne kiegészíteni ezeket a mondatokat? (angol)

Figyelt kérdés

1 He used to be a conductor of the Berlin Philharmonic ........ .

2 Phil Collins was in a famous ....... called Genesis before he became a .......... .

3 A: Do you like ...... music?

B: Yes, very much.

A: And who's your favourite .......?

B: It's hard to say, but I love Bach and Vivaldi.

4 There's going to be an ........ of his paintings at the new art ......... .

5 She used to ....... her own songs but now she mainly ........... material written by other people.

6 I haven't been to the ......... since I saw The Marriage of Figaro last year.

7 I think The Great Gatsby is Scott Fitzgerald's best .......... .

8 His first .............. was performed in a very small theatre.


2015. márc. 22. 15:38
 1/2 chtt ***** válasza:

Ööö, azért ez nem egy megoldhatatlan feladat. Elkezded beírni a gugliba, hogy Berlin Philharmonic... és felajánlja a zenekar szót. Beírod, hogy Phil Collins, és magyarul is kiírja, hogy dobos, énekes, dalszerző, színész. Bach-Vivaldi... nyilván a klasszikus zenét kérdezi, és ők zeneszerzők valának, és így tovább.

Írd meg, s ha eltévesztesz valamit, leszünk itt biztos, akik segítünk.

2015. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elkezdtem megcsinálni, viszont nem mindegyiket tudtam, mert már azért elfáradtam, pedig még csak most jön a java, angolból kisérettségizem, és ennél csak nehezebbek lesznek, viszont a napi 6-7 óra alvás nekem nem elég. Na mindegy, azért köszönöm a javaslatot, egyébként így csináltam, csak beleuntam.:)
2015. márc. 22. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!