Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Zöld út nyelvvizsga milyen nehéz?

Zöld út nyelvvizsga milyen nehéz?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy a legkönnyebb, ami csak létezik. Pl. a BGF-eshez viszonyítva mekkora a nehézségi szint különbség?

2015. márc. 24. 20:37
 1/2 A kérdező kommentje:
középfokú üzleti angolról van szó
2015. márc. 24. 20:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre sikerült, méghozzá a fordítás 100 % lett. A többi 18 osztálytársam mind megbukott. Szerintem nekik is ment volna, ha kicsit szorgalmasabbak és az iskolában is kicsit jobban odateszik magukat. Házit is sokszor csak én méltóztattam írni. Őszintén szólva nem szakadtam meg a tanulásban. Csak annyit csináltam, hogy minden feladatot megoldottam, amit a tanár feladott, és az órai anyagot is átnéztem legalább egyszer otthon.
2015. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!