Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene ezeknek a...

Valaki segítene ezeknek a magyar mondatoknak a fordításában?

Figyelt kérdés

Tíz mondatot kellett magyarról angolra fordítanom. Megcsináltam, de nem vagyok benne biztos, hogy jól csináltam őket, csak szeretném leellenőrizni ezeket:


1. Csak nemrégiben kezdte újságírói pályáját.

2. Titokban elhatározta, hogy otthagyja a várost.

3. Néha komolyan utálom azt a kutyát.

4. Néha úgy kalapál a szívem hogy azt hiszem, mindjárt kiugrik a helyéről.

5. Néha eljön meglátogatni szombatonként.

6. Hamar rájönne, ha hazudnék.

7. Hamarosan véget ér a nyár.

8. Tudom, hogy hamarosan jobban fogja érezni magát.

9. Hirtelen felragyogott az arca.

10. Hirtelen eszembe jutott, hogy már hallottam ezt a hangot.


A válaszokat nagyon megköszönném. :)


2015. márc. 30. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
írd le amit te írtál, akkor talán elhiszi valaki hogy nem a házidat akarod itt megíratni...
2015. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Hol van a site hasznalati utasitasaban, hogy hazi kerdeseket nem lehet kerdezni? F.B-t, chat-et lehet csak?
2015. márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
ott te kis majom, hogy kérést nem lehet a gyakorin felvetni, csak KÉRDÉST, csak sajnos kellene hozzá 100as IQ, hogy tudd a különbságet! :D
2015. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan mar te vizilo! Napi szazaval vannak a keresek. Pl. Ebay uzleteles forditasa. Ne picsmogj, nem all jol.
2015. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!