Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2008-ban diplomáztam a DE...

2008-ban diplomáztam a DE védőnői szakán. Nem lett meg a nyelvvizsgám, most megkaphatom így az új törvény szerint? Mmint, hogy 3 év után kiadják a diplomát akkor is, ha nincs nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
És 7 év alatt nem tudtál egy nyomorult nyelvet sem megtanulni?
2015. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nem hiszem,hogy tetszeni fog a véleményem. Nem ismerem az új törvényt,így nem tudok válaszolni. Viszont 2008 óta azért lett volna idő egy nyelvvizsgára,már ne haragudj. Ez egy diplomástól alapkövetelmény lenne. Tudom,nem egyszerű,tenni kell érte,de akkor is. Nagy szégyen,hogy Magyarországon még a diplomások,tanult emberek nagy része sem rendelkezik piacképes nyelvtudással. Ebben tényleg elmaradottak vagyunk. Amúgy logikus lenne a főiskolán megkérdezni,hogy mi a helyzet.Biztos többet tudnak-:)-segíteni,mint itt az emberek.
2015. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem jelentkeztél diplomamentőre?
2015. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hányszor próbáltad a nyelvvizsgát?
2015. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!