Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van lovári nyelvtanár Egerben,...

Van lovári nyelvtanár Egerben, aki felkészít középfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 04:37
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Itt mindenki ciányul akar tanulni? Az mire jó? (Komolyan kérdezem, mit akarsz ezzel a nyelvvel - inkább olyat tanulnál, amit használni is lehet)
2010. febr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Beszélek angolul és latinul, szociálpedagógus vagyok és hátrányos helyzetű roma tanulókkal foglalkozok, ezért szeretnék lovárit tanulni.
2010. febr. 19. 08:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már érthetö - csak mert az utóbbi idöben rengetegen akarják ezt a nyelvet tanulni és ezt nem értettem, hogy milyen okból. Köszi a választ.
2010. febr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó: azért tanul most mindenki lovárit, mert a diplomához kell a középfokú nyelvvizsga és állítólag könnyű nyelv, pár hónap alatt el lehet érni a középfokot belőle.

Csak azt nem értem melyik cég fogja alkalmazni őket, mert mindenhol angolt, németet, esetleg franciát kérnek.

2010. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
előtte tanulj valami önvédelmet ha már cigányokkal foglalkozol
2010. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

hello...én is fősulira járok, de a lovárit már nem fogadják el első nyelvvizsgának.

Nálunk is sokan akartam abból menni, de megmondták a tanulmányi osztályon, csak második nyelv lehet.

2010. febr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem nyelvvizsgához kell a lovári:) Szocpeden végeztem az EKF-en, már dolgozok egy általános iskolában hátrányos helyzetű roma tanulókkal, ehhez kellene a lovári.:)
2010. febr. 20. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!