Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha szépen megkérlek titeket,...

Dolan kérdése:

Ha szépen megkérlek titeket, lefordítanátok ezt a pár sor magyar szöveget németre?

Figyelt kérdés
Gratulálok Ines az eddigi eredményeidhez, csak így tovább. Személyszerint az egészséges életmód megszállotja vagyok. Kiszámolt étrendem van, négyszer járok egy héten edzeni, és reggelente el szoktam menni kocogni. Imádom ezt az életmódot. Amiről nagyon nehéz lemondani, azok a finom ételek. Például a hamburgerről, azaz egyik kedvencem. Szép úton haladsz, de szerintem néha enned kéne húst. A szervezetednek kell. Próbálj meg máshogy hozzáállni a munkádhoz, hogy ne legyél stresszes. Minden jót kívánok neked!

2015. ápr. 13. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ich gratuliere zu deinen bisherigen Erfolgen, weiter so!

Ich bin völlig besessen vom gesunden Lebensstil. Ich habe einen spezifischen Speiseplan, gehe vier mal pro Woche zum Training, und morgens jogge ich. Ich mag diesen Lebensstil sehr. Worauf sehr schwer zu verzichten ist, ist leckeres Essen, wie zum Beispiel Hamburger, was eine von meiner Lieblingsspeisen ist. Du bist auf dem richtigen Weg aber du solltest manchmal auch Fleisch essen. Dein Körper braucht Fleisch. Versuche dich anders auf deine Arbeit einstellen, sodass du weniger Stress hast.

Ich wünsche dir alles Gute!

2015. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy hibát most vettem észre sorry.

Nem szimplán einstellen hanem einzustellen

2015. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
utólag is nagyon köszönöm!
2015. máj. 19. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!