Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki angolbol erettségizett...

Aki angolbol erettségizett segitene?

Figyelt kérdés
Mit gyakoroljak 25 szazalék körüli a célom nem akarok nagyon tobbet csak nagyon ideges vagyok mert nem értem a szövegeket és hogy fog menni az érettségi

2015. ápr. 19. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez így elég necces lesz, de ha ez megnyugtat a középszintű angol érettségi gyerekjáték...Nyomtass ki pár, régi tesztet szerintem, meg az alapszavakat vágd be(ez mondjuk elég sok...)
2015. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez csak a véletlen műve :D egész életembe angolos voltam, tavaly érettségiztem, és úgy hittem, hogy meglepően jó dolgokat írtam érettségin de amint kiderült csak 32 pontom lett xD és rájöttem, igazából csak jól tippeltem mert semmit sem értettem a szóbelin meg a tanár kegyes volt és adott 4 pontot, hogy ne bukjak meg :)
2015. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!