Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A német nem az erősségem!...

A német nem az erősségem! Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Azt a házi feladatot kaptam hogy írjam le németül (6-7 sorban) hogy milyen állat szeretnék lenni és miért. Ez így helyes? )kérlek a ragozásokat ne nézzétek, tudom jó magam is hogy nagyon gyenge vagyok, de abban reménykedek hogy valaki megnézi és ki tud javítani, tehát..

"ich will eine Giraffe sein, weil Giraffen is sehr goldig tiere. Ich möchte auch langer hals, ich möchte höher sein, und möchte Erfahrung was ist die Giraffen leben? Ich bin sehr gespannt, was essen sie, und es ist lecker? " ennyit írtam, még mit írhatnék? előre is köszönöm!



2015. ápr. 22. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ich möchtee eine Giraffe sein, weil Giraffen sehr goldige Tiere sind. Ich möchte auch so einen langen Hals haben. Ich möchte groß sein, und möchte erfahren wie die Giraffen leben. Ich bin sehr gespannt, was sie essen und ob das lecker ist"
2015. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Állatkerti zsiráf lennél, mert ott minden nap kapnak friss zöldet - Ich wäre gern eine Giraffe im Zoo,

weil ich dort jeden Tag frische Nahrung bekommen würde

2015. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Sokat segítettetek:) !
2015. ápr. 22. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!