Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki fog most májusban BME...

Ki fog most májusban BME német középfokú nyelvvizsgát tenni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 19:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
én
2015. ápr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
én is:)
2015. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
És nem tudjátok véletlenül, hogy a szóbeli résznél a személyes beszélgetés mit takar?
2015. ápr. 23. 17:42
 4/33 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést kiírtam én is egyik nap:((( De nem jött válasz:( Pedig engem is nagyon érdekelne. Én úgy tippelem, ez csak egy nagyon kis általános bemutatkozó dolog lesz, de ha minden részre készülsz, akkor tulajdonképpen mindegy...mert mindent tudni fogsz:) Mióta készülsz a vizsgára?
2015. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Igen, én is láttam egy hasonló kérdést, azért írtam ki én is, hátha erre jön válasz.

Én voltam tájékoztatón, de jól összezavartak, mert ugye van 25 nagy téma. És azokon belül kisebb pontok. Pl: FAMILIE: ezen belül pedig Familienmodelle, Arbeitsteilung in der F., Zusammenleben von Generationen.

És azt mondták, hogy előfordulhat olyan is, hogy csak egyre kérdeznek rá. Én meg nem úgy dolgoztam ki a tételeket, hanem azt hittem, hogy ezek csa segítségek, szóval nem kötelező ezekről beszélni. :/

Tavaly december óta.

Te?

2015. ápr. 23. 22:04
 6/33 anonim ***** válasza:
engem is összezavart a sok tétel és altétel...szerintem nem azon fog múlni, hogy ennyire részletesen megtanuld, én sem fogom...valamit majd csak mondunk erről...neten egyébként van fent elég sok anyag, olvasgasd el, ötletet ad. Én tavaly nyáron tanulgattam...aztán azóta semmit, most pedig 2 és fél hetem van a tanulásra:(( Szerintem esélytelen, de megpróbálom, hátha.
2015. ápr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Milyen tájékoztatón voltál? És ott mit mondtak pontosan?
2015. ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Kaptam infót egy ismerősöm ismerősétől...szóval ennél a résznél borítékban van a tétel a 25 közül, és valóban abból a 25 tételből lesznek a kérdések. Én most azt fogom csinálni, hogy minden tételből megtanulok egy keveset, de nem oldalakat....
2015. ápr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Csak arról beszéltek, hogy milyen a feladattípusok, ami amúgy neten is fent van. Meg különböző eljárásokat(pl fellebbezés) , meg apróságokat : 2 vizsgáztató lesz bent, a szóbelinél lehet kérni, hogy vegyék fel magnóra.

Úgyhogy én ettől a szóbeli résztől nagyon beparáztam, mert nekem a komplett nagy téma se 5 perc, hanem rövidebb. :/

2015. ápr. 24. 15:53
 10/33 A kérdező kommentje:

Viszont a képleírás a nagy témákhoz kapcsolódik, szóval ha kihúzunk egy képet, amin egy család van, akkor lehet elmondani az egész FAMILIE tételt.

(állítólag!! )

2015. ápr. 24. 15:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!