Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudok a neten utánanézni...

Hol tudok a neten utánanézni a legfontosabb angol kifejezéseknek?

Figyelt kérdés
Szeretnénk Angliába menni,de ehhez fel kéne frissitenem az angoltudásomat. Szavak,mondatok,kifejezések,illem--ezek érdekelnének
2008. aug. 28. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Háát, szerintem angolul (meg persze más nyelven is) a legjobban beszélve lehet tanulni, viszont a nettel nem igazán beszélgetsz. Nem tudom hol laksz, de Bp-n a Deákon mindig van egy-két külföldi (jellemzően angolul beszélő), akik ilyen mindenféle angol nyelvű, ifjúsági keresztény "hitgyülibe" invitálják az embert. Ha nem is vagy hívő, akkor is itt lehet beszélni angolul, és ingyen is van. Szerintem felfrissítésnek a legtökéletesebb.
2008. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem pesti vagyok sajna:/ de köszi.
2008. aug. 28. 17:03
 3/4 Kozma Krisztián válasza:
2008. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Angliában élek ,szerencsémre a szüleimmel jöttem ki ,szóval én itt tanulom a nyelvet.

Az egyik tanárom ajánlott egy könyvet. Ez azt hiszem a legismertebb angol nyelvtan könyv angolul más nyelvet beszélőknek.

Essential Grammar In Use- de több is van .Nekem a piros 3. kiadás van meg nem egy nagy összeg CD -vel együtt Ł20 ért vettem ,szerintem otthon is e-körül mozog. 5-6 ezer ft. Nagyon nagyon jó mert az alapoktól kezdi .

2011. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!