Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Japán tanulás Budapesten?

Japán tanulás Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretnék japánul tanulni. Nézegettem oldalakat, amik tök jók voltak, meg minden, de arra gondoltam, hogy ezek csak ilyen tanfolyamok, de én ezt folyamatosan szeretném tanulni. Van olyan hely Budapesten, ahol így japánt tudok tanulni? Úgy értem, így folyamatosan?

2015. ápr. 27. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet folyamatosan is tanfolyamra járni :D

Vagy keresel egy magántanárt.

2015. ápr. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős vagy, de ott van a Tan kapuja buddhista főiskola, és azon belül van kifejezetten japán szak. Azon kívül hogy biztosan megtanít japánul, még diplomát is ad :D


Nincs felvételi követelmény ponthatárokat tekintve csak egy két kötelező olvasmány. 99%-ban mindenkit felvesznek.


De amúgy biztosan lehet sima tanfolyamon is japánt tanulni intenzíven a KATEDRA nyelviskolában ha jól emlékszem van japán oktatás.

2015. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 3. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!