Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyek azok a gimnáziumok...

Melyek azok a gimnáziumok Budapesten amelyek indítanak kéttannyelvű osztályt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni? Szünet utánra kért az ofőnk egy ideiglenes jegyzetet hogy melyik iskolákat nézzük. Nézegettem is, meg minden. A Karinthy meg is tetszett. Csak hát gondolom nem találtam meg az összeset és így nem tudok listázni. Ha lehet angolos legyen a suli, mert elsősorban az érdekelne. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 30. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:

hát az akg első éve (ötből)nyelvi év vagyis szinte csak angolt tanulnak.

de csak az első év nyelvi.attól persze még sok az angol de nem kéttannyelvű a suli.

2013. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de elsősorban kéttannyelvűt szeretnék. De megfogadom a tanácsod. És még egyszer köszi!
2013. okt. 31. 09:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Kőrösi Csoma Sándor Két Tan Nyelvű Gimnázium

Szent László Gimnázium két tannyelvű nyelvi előkészítő 0. osztály

Karinthy Frigyes Gimnázium két tannyelvű

Kossuth Lajos Gimnázium két tannyelvű nyelvi előkészítő 0. osztály


Remélem segítettem.:)

2013. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm szépen!
2013. nov. 4. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:
kölcsey:)
2013. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. nov. 5. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!