Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene ebben az...

Valaki segítene ebben az angol feladatban?

Figyelt kérdés

You have recently started writing to Jane,a student in England.She is planning a trip to Hungary.This is part of a letter you have just received from her.


"I'm a bit nervous about my trip - I've never been to Hungary before and i dont speak any Hungarian!What sorts of things do people eat and drink?When do you have your main meal of the day?As I only have a week which places should I visit in HUngary? Also,I'll be in Hungary on my birthday - what can we do on that day?


- tell her she'll enjoy her trip

- inform her about food and drink

- recommend some places to visit and explain why

- say what you can do on her birthday



2015. ápr. 28. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én segítek szívesen, melyik részével van problémád?
2015. ápr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Az 1. igen udvariasan fogalmazta meg, amit én sokkal radikálisabban fogok: nem írjuk meg más helyett a leckét! Ez nem segítség, ez ingyenmunka egy idegennek. Nem jó se nekünk, mert az időnket vesztegetjük, se neked, mert semmit nem fejlődik a tudásod. A házi feladatot azért adják fel, hogy fejlesszék az íráskészségedet, nem azért, hogy gyereket kínozzanak. És olyan szintű feladatot adnak fel, amire a tanulók az adott csoportban képesek. Ha valóban "segítséget" akartál volna, megírtad volna, hogy miben.
2015. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Első vagyok, én nem tudtam volna ilyen szépen megfogalmazni, úgyhogy köszönöm :)
2015. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha beírnál ide 6-8 mondatot, akkor vannak akik kijavítják.
2015. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!