Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megy valaki esetleg május...

Megy valaki esetleg május 9-én szóbelizni?

Figyelt kérdés
Én eszperantóból megyek (első alkalommal), és érdekelne, hogy esetleg milyen tapasztalataitok vannak, hogyan zajlik a vizsga, mennyi ideig tart stb.? Aki volt már eszperantóból szóbelizni, mi volt a tapasztalata? Debrecenben lesz a vizsga. Volt már valaki ott szóbelizni? Kik vizsgáztatnak? Köszi minden infót. :)

2015. máj. 1. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! - Az Index-en van egy fórum, [link] ahol a nyelvvizsgával kapcsolatban felmerülő kérdéseket tárgyalják ki. Az utóbbi hetekben elég csendes a fórum, de szerintem a kérdéseidre mindre választ találsz az ottani korábbi üzenetekben (sok éve megy a fórum).


A Hajdú-Bihar megyei eszperantós facebook-csoportban éppen ma volt róla szó, hogy ezen a héten zajlanak az eszperantó szóbeli nyelvvizsgák a debreceni idegennyelvi központban (Egyetem sugárút, Tisza István Kollégium). Naponta 15 fő kerül" terítékre". Kedden két vizsgabizottság is lesz, mivel most egy hét alatt be kell fejezni a vizsgáztatást.


Egyébként a nyelvvizsgák menetéről, részleteiről, meg minden részletről pontos információt találsz a vizsgaközpont weboldalán: www.itk.hu - de szerintem az eszperantohu weboldalon is érdemes körülnézned. Sok sikert a vizsgához!

2015. máj. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na milyen volt?
2016. ápr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak szóbelire mész?
2016. ápr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!