Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német Telc b2, aki volt/megy...

Német Telc b2, aki volt/megy kérem segítsen néhány kérdésben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, május 16.-án szeretném letenni a német B2-t , két éve voltam már angolon , ami sikerült is , de annyira izgultam , hogy a szóbeliről nem maradt meg semmi "élmény" , segítenétek, hogy a bemutatkozás része, hogy ment ,mert tényleg BlacOut :D ! Néhány témát tudnátok mondani, ami az elmúlt 1 évben volt , mert angolra is sok témát megtanultam ,erre egy 3.-at tettek be :) ! Előre is köszönöm a válaszokat , ÉS MÉG ANNYIT valaki tud hasznos Redemittelek? ?

2015. máj. 3. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Black out
2015. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnézést kimaradt a space, de most nem ezen van a hangsúly, ha nem tudsz segíteni ,otthon keress hibákat :) !
2015. máj. 3. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. 1,5 éve vizsgáztam. A bemutatkozás részt nem pontozták, elmondtuk egymásnak a nevünket, korunkat, lakhelyünket, munkánkat és megkérdeztem, hogy tegezhetem-e. Különtanárom mondta, hogy a Reisen téma mindig benne szokott lenni.
2015. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes választ :) ! Akkor én 14 voltam , és pont egy szerencsétlen témát kaptam , amihez nem voltam elég érett ,de a vizsgáztatok, a beszédet pontozták nem a konkrétumot , így meglett 80 % :) ! Remélem most angol után németen valami normálisat kapok :)!
2015. máj. 4. 07:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen volt ?
2018. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!