Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen tankönyvet ajánlotok...

Milyen tankönyvet ajánlotok Német tanuláshoz egyedül?

Figyelt kérdés
Németül szeretnék tanulni egyedül, ehhez kérnék tanácsokat. Több tankönyvet is nézegettem, pl ASSiMiL, PONS, Lazán németül stb, de nem tudom melyik a legjobb. Mik a vélemények ezekről? Jelenleg Duolingo-val tanulgatom a nyelvet, ami nagyon jó, de úgy érzem önmagában nem elég. Angolul elég jól beszélek (van egy középfokúm), tehát akár angol nyelvű anyagokat is küldhettek :) A válaszokat előre is köszönöm :)

2015. máj. 5. 13:29
 1/4 anonim válasza:
Ha már tudod az alapokat akkor a Sprich einfach B2-t ajánlom,Kulcsár Péternek vannak nagyon jó könyvei. Meg vannak ilyen szókártyái is amik nagyon hasznosak ha a szókincset tanulod. Esetleg még a Studio D sorozatot is tudom ajánlani mert az van minden szintre már A1-től,csak azt nem tudom mennyire tudod egyedü tanulni mert mi suliba vettük de nem hiszem hogy probléma lenne és mindegyik része fennt van a neten is:)
2015. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Assimil németül könnyűszerrel.
2015. máj. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Teljesen nulláról indulok, úgyhogy azt hiszem az Assimil-t választom.
2015. máj. 9. 00:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Babári Ernő könyve

Egyszerűen németül

2016. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!