Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz az emelt angol...

Kedves97 kérdése:

Mennyire nehéz az emelt angol érettségi?

Figyelt kérdés
van egy középfokú nyelvizsgám meg egy 4es középfokú érettségim is, de nem tudom mennyire segít ez rajtam emelten. valaki tudna még gyorsan valami jó tanács adni, pl:levélhez?:D

2015. máj. 6. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha 4-es lett a középfok, akkor az emelt lehet, hogy nehéz lesz neked.
2015. máj. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
úgylett 4es h 3 pont kellett volna a 80%hoz, de szerintem is nehéz, csak a továbbtanulás miatt kell egy emelt is :/
2015. máj. 6. 12:41
 3/9 A kérdező kommentje:
levélhez tudna valaki írni kifejezéseket?
2015. máj. 6. 12:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem a közép 97% lett, az emelt meg 68%..
2015. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az emelt elég nehéz tanárom szerint.:S Nézd meg előző évek emeltjeit és letudod szűrni.

Én tavaly gondolkoztam is rajta, hogy lehet megyek, de nem tettem.


Nekem Longman érettségi aktivátor van, abban az első 50 oldalon rengeteg segítség van érettségihez (levél stb).:)

2015. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Átnézegettem a tavalyi feladatokat, szerintem egy baromi nagy vicc az egész... Ha holnap mész, akkor ilyenkor már felesleges stresszelni. Én egyedül a levélcímzés szabályait nézem még meg, mert mindig elfelejtem mit melyik oldalra kell, de a megszólítást még ott is megadják helyetted.
2015. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Levélben címzés nem kell. Egyébként szerintem egész könnyű volt, kivéve a listening, abban az a madárfészkes borzalom lett..
2015. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az volt a legkönnyebb. xD Nem lehetett olyan jól hallani, de legalább egyértelmű volt, nem úgy mint a többi, ahol hiába értetted, azon kellett agyalni, hogy milyen agyafúrtságok vannak a feladatokban.
2015. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem az első feladat okozott nehézségeket az igaz hamis, értettem a szöveget de a kérdések feladták a leckét. A levél jó volt :)
2015. máj. 10. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!