Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nehéz a francia érettségi?

Nehéz a francia érettségi?

Figyelt kérdés
2 éve tanulom az angol semenyire nem sem megy és a tanárunk is olyan hogy képtelen leszek leérettségizni. Mennyire nehéz egy francia érettségi?

2015. máj. 7. 11:57
 1/8 Tengor ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy mennyire megy a francia. Nekem, aki soha nem tanulta biztosan piszok nehéz lenne.
2015. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Addigra meg tudod tanulni az angolt annyira, hogy menjen

az érettségin - Gondolom tizedikes vagy

2015. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Két év tanulás után senki nem tudna belőle normálisan leérettségizni, de négy év után már igen
2015. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, az angolnál nehezebb a francia, úgyhogy ha az angol se megy... hát... nem tudom. Viszont ha franciából jobb a tanárotok, neked jobban fekszik ez a nyelv és igazán tanulod, akkor meg tudod csinálni az érettségit. Nekem a középszintem majdnem 100%-os lett, úgyhogy egyáltalán nem nehéz!
2015. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem minden középszintű nyelvi érettségi kb. ugyan olyan szintű nyelvtudást követel meg. Azt érdemes választani, amelyik nyelvet jobban tudod, jobban szereted.
2015. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Emelt szinten meg ne próbáld. Ennyi a tanácsom. A közép feladatok amúgy nem vészesek, a hallgatásértésre figyelj oda nagyon.
2015. máj. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Az emelt se nehéz, egyáltalán nem, de ha nem tanulod még régóta, akkor azt azért én se javasolnám.
2015. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom középszintűre gondoltál.Szerintem nem vészes,én igazából azt mondom,hogy ugyanolyan szintű az angol meg a francia is.

És mennyire nem megy az angol?Alapszintű dolgokat sem tudsz,vagy hogy érted pontosan?


A francia bizonyos értelemben bonyolultabb mint az angol (nemek,egyeztetések,névelők pl.) de amúgy lehet hogy neked pont könnyebb lenne a francia.Főleg ha az angoltanár se jó.

Különórára jártál angolból?Szerintem próbáld ki azért azt is (ha anyagilag megengedhető)


Neked melyik nyelv tetszik jobban?Amelyik jobban tetszik,szerintem azt könnyebb lenne megtanulni,mert szívesebben tanulod.

2015. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!