Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy készüljek fel otthon...

Hogy készüljek fel otthon üzlet angol középfokú szóbeli nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

Az írásbeli már megvan, de évekkel ezelőtt raktam le. Azóta úgy alakult, hogy nem volt alkalmam megcsinálni a szóbeli részét, emiatt nagyon sokat felejtettem. Újrakezdő vagyok, de nagyon kezdő :S Hogy fogjak neki? Lehetséges egyáltalán magam? Linkeket és könyveket is szívesen fogadok.

És melyik üzletit lenne érdemes megcsinálni, melyik a "könnyebb"? (Az írásbeli Gazdálkodó)


2015. máj. 7. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

[link] Itt vannak tételek bár én ezeket általában irányadónak szoktam javasolni. (nem biztos, hogy jók) Inkább dolgozd ki magad úgy könnyebben is tanulod meg meg tán jobb lesz.


A beszédre meg azt javaslom, hogy menj el tanárhoz vagy valakit fogj be magad mellé, hogy beszélj angolul.

2015. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 es vagyok

A másik link lemaradt: [link]

2015. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!