Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az rossz nagyon, ha vagyok...

Az rossz nagyon, ha vagyok kettős állampolgár, most költöztem magyarországra, de nyelv annyira nem jó nekem?

Figyelt kérdés

Nem tudok magyar beszélni nagyon, nehéz! Segít valaki? Hogy tanuljak jó?

Help me pls!

Thank you every comment!



#lány #angol #amerikai #12 yrs old girl
2015. máj. 11. 18:52
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
de király :o amerikai állampolár vagy?:O Amerikából jöttél?:D miért jöttél Magyarba?
2015. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Honan jöttél kérdezö pontosan?
2015. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A ragok lemaradnak ugyan, de tökéletes a helyesírás (honnan tudsz írni egyáltalán, ha Amerikában tanultál?), és a mondatszerkezetet. Egyaltalán hogy tanultál meg magyarul? Mert ha a magyar szülőtől, akkor nem így beszélnél... Ne haragudj, engem ez nem győzött meg...
2015. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
Akkor írj nekünk angolul magadról, fogadjunk kamu, angolul sem tudsz... :D
2015. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kivéve utolsó. A nővérem magyar egyetem tanul, és ő tanít engem
2015. máj. 11. 19:36
 6/24 anonim ***** válasza:

én szívesen segítenék :)

am honnan jöttél?

2015. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én jöttem Oregon. Segítesz? Thank you! : )
2015. máj. 11. 21:01
 8/24 anonim ***** válasza:

Kamu a nyelvtanod. Egyszer eszedbe jut a tárgyeset, máskor nem... ráadásul egy kommenten belül.


Nice try, though. Now give us something in English, biatch.

2015. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
You aren't funny... (Last one)
2015. máj. 12. 06:06
 10/24 anonim ***** válasza:
Az angol nyelvtan meg tankonyvszagú. :) Angolul nézem a filmeket és sorozatokat (amerikai), és senki sem használ pl. Aren't alakot. Összevonás nélkül max, de egy gyerek/fiatal a nem felső-középosztályból biztosan 'ain't'-et használ, a yes-re meg ha nem is 'aye'-t, akkor mindenképpen yeah-t, yep-et, vagy hasonlót. Még csak nem is kell ilyen közegben nevelkedned, hogy tudd, ha pl. Nézel angol nyelven bármit :D
2015. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!