Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kezdő orosz könyvnek melyiket?...

Kezdő orosz könyvnek melyiket? Kulcs vagy Sag za Sagom? Önálló tanulás, több nyelvet beszélek felsőfokon, ha olyan könyvet tudtuk ajánlani, ami angolról tanít oroszra az is jó!

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont ugyanebben a helyzetben vagyok.:) Ebből a kettőből nekem a Sag za Sagom szimpatikusabb, mert ahhoz cd is van, a másikhoz egyáltalán nincsen hanganyag, ami kiejtés és beszédértés szempontjából elég lényeges lenne. Amazonon néztem még az ismertebb sorozatokat. A Colloquial Russian-t általában szidják, a Teach Yourself Complete Russian viszont nagyon jó véleményeket kapott. Ezek elég drága könyvek, érdemes megvásárlás előtt warez vagy torrent oldalakról letölteni, hogy egyáltalán bejön-e neked. Elég változatosak a tapasztalataim mindkét sorozatról, egyáltalán nem egységes kiadványok, némelyik nyelvkönyv zseniális, de használhatatlan is van benne.

A Sag za Sagom egyébként iskolai tankönyv is, az NTK oldalán bele is tudsz nézni. [link]

Ha a könyvek mellett lévő linkre kattintasz, pár fejezetet meg tudsz nézni a könyvből.

2015. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én kulcsbó tanulok igaz hogy tanárral, szerintem jó kis könyv de a párbeszédek gagyik. 11es leckénél tartok, csak ajánlani tudom az oroszt, én nagyon megszerettem :)
2015. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a Kljucsból tanulok, szintén a 11. leckénél tartok. Eddig volt tanári segítségem, de a leckék nagy részét önállóan csináltam meg, ő leginkább leellenőrizte a feladatokat, ill. a nyelvtanban segített. Sag za Sagommal is próbálkoztam, de nekem a Kljucs sokkal szimpatikusabb, a másikkal valahogy sosem tudtam kibékülni. Egyébként a Kljucshoz is van hanganyag, kis ügyességgel le lehet tölteni a netről.
2015. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!