Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki le tudná írni a leggyak...

Valaki le tudná írni a leggyakoribb phrasal verbeket magyar fordítással?

Figyelt kérdés
csak a leggyakoribbakra lenne szükségem, kb. 15-50 db. Köszönöm.

2015. máj. 23. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Behold the miracle:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezeket már megtaláltam.

De nekem csak a gyakoribbakra lenne szükségem, nem ilyen sokra.

2015. máj. 23. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Kétlem, hogy ezek oly ritka szavak lennének. Egyszerűen válassz ki közülük 50 neked tetszőt. Feláll, lefekszik, elmegy, stb. Nehogy már elvárt, hogy mindent megcsináljanak helyetted!
2015. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És én honnan tudjam, hogy melyik a leggyakrabban használatos ezek közül? Rákeresni én is rátudtam, inkább arra irányult a kérdés, hogy a leggyakrabban használtakat sorolja fel valaki. Ez az oldal azért van, hogy ha valamit nem tudok, segítsenek. De te már elég tiszteletlen hangnemet engedtél meg magadnak, mikor én még szépen meg is köszöntem, hogy belinkelted azt az oldalt...

Várom a hasznos válaszokat!:)

2015. máj. 23. 15:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Te meg bo szemtelen vagy, kerdezo.

Kaptal nagyon is hasznos valaszt.

Ha abszolut kezdo vagy, ird ki a kerdesben. Nehogy mar te diktalj itt, hogy ki mit hogyan. Mindezt szmajli nelkul gondolom.

2015. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kedves kerdezo, T. Jancsika most kuldott privit. Magyar nyelvtant akar nekem tanitani. Viszont en nem vallalom angol oktatasat kezdo szintrol. Tobbi reszet az uzenetenek, ami egy harmadik nyelven van, nem kommentalom. Tobbi uzenetet nem fogom latni, mert letiltom. Nincs idom priviben csevegni.
2015. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
.
2015. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!