Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vlki segít nekem ebben a...

Vlki segít nekem ebben a német fogalmazásban? Nagyon megköszönném ha valaki átnézné és a hibákat kijavítaná.

Figyelt kérdés

Du glaubest nicht, was mir passiert es. Vieleicht finde ich der Richtige. Aber besser beginne ich Anfang.

Vieleicht hat es in Frage gekommen, dass ich letztem Sommer als Animateurin auf einem Urlaubsschiff. Ich habe erste in Küche erblickt, wann ich einen kleinen Kuchen kratzen gewollt habe und er hat in dem mir gegeben. Ich habe eine andere Animateurin gefragt, ob sie ihn gekannt hat, aber sie hat gesagt: Nein, aber ich weiß, sein Name ist Kaito, nämlich er stammt von Japan.

Zum Glück war ich unglücklich mit zwei Tag später. Eine Zusammenkunft hat die Besatzung gemacht, die sehr stimmungsvoll und unterhaltsam war. Dort habe ich auf ihn zufällig wörtlich gestoßen. Wir haben auf das Deck gestürzt und ich habe ihn mit zuckerigem Getränk geshüttet. Ich habe ständig entschuldigen, aber er war sehr nett. Und gleich war ich verliebt in ihm. Ich weiß, jetzt du würdest sagen, dass es Dummheit ist, aber ich bin tatsächlich Liebhaber. Er ist so sehr nett, verständnisvoll, zivilisiert und dabei sehr witzig. Aber du wurdest bald sehen.

Ich hoffe, im Winterferein wurden ihr zu uns kommen, aber wenn meine Mutter mir erlauben, schon im Herbstferein würdest du zu mir kommen. Bis dahin, acht auf dich!



2015. máj. 25. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Húú, ne haragudj, de ez rettenetesen zavaros, megkockáztatom rosszabb mintha google fordítóval csináltad volna. Szórend összevissza, ez még hagyján, de van ahol ige hiányzik, helyesírási hibák és logikai hibák is vannak benne bőven. :(


Nagyon rossz, néhol azt sem lehet eldönteni hogy mit akartál kihozni az adott mondatból.


Ne haragudj, de ezt nem tudom kijavítani, tulajdonképpen az egészet újra kellene írni.

2015. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
neee!! ahhh... köszi :(
2015. máj. 25. 13:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Ki az a Viki?
2015. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
valaki, csak én így szoktam rövidíteni, de le kéne szoknom róla...
2015. máj. 25. 14:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Levelet megszólítással kezdünk
2015. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán magyarul kéne megfogalmazni mire gondoltál
2015. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Am Anfang -

A negyedik mondat teljesen érthetetlen

2015. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg mi volt Kuchen-nal?
2015. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerelmes lettem (ich habe mich verliebt)

Nem Liebhaber

2015. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szünetben In den Ferien -

(többes számú szó) Vagyis nincs egyes száma

2015. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!