Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelviskolák kezdő kurzusain...

Nyelviskolák kezdő kurzusain mennyi szokott lenni az átlagéletkor?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni franciául, és egy teljesen kezdő kurzusra beiratkozni, de félek, hogy a 26 évemmel nagyon kilógok majd a sok tini között...
2015. máj. 26. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz, nem csak a tinik járnak nyelvet tanulni, sőt, többnyire pont a tinik nem, mivel saját pénzük nincs rá, és van elég tanulnivalójuk az iskolában. A legtöbb középiskolában két nyelvet oktatnak, amellé elkezdeni egy kezdő nyelvkurzust semmi értelme.


De ha esetleg mégis kilógsz - akkor mi van? :) Nyelvet tanulni mész, vagy beilleszkedni?

2015. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lógsz ki. Én most csináltam a németet, 34 vagyok, rajtam kívül volt kb. 3 velem egyidős, egy ötvenes és a többiek huszonévesek. De egyébként ilyen helyeken nem szokott szempont lenni ki hány éves, egyszer egy 60 éves nővel is jártam egy csoportba, mondjuk ő végül kiiratkozott, mert nem bírta az iramot, de a családanyától kezdve, mindenki van ezekben a csoportokban, fiatalabbak nem nagyon, mert ők ingyen a gimiben tanulják a nyelvet.
2015. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!