Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kérem valaki fordítsa le...

Kérem valaki fordítsa le nekem ezt helyesen! Életbevágoan fontos?

Figyelt kérdés
Nem szeretném hosszúra húzni a mondatot, nagyon nagy baj történt otthon ami miatt haza kell mennem minél hamarabb. ez annyira megviselt hogy képtelen vagyok koncentrálni a munkámra. napok óta nem tudok aludni. őszintén sajnálom és kérlek értsd meg nincs más választásom.

2015. máj. 30. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Szuahéliül szeretnéd?
2015. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
I don't want to make it long, but something terrible has happened back home and I have to go back as soon as possible. I'm having trouble concentrating on my work fully and have been unable to sleep lately due to this issue. I'm truely sorry, and hope you understand I have no other choice to make here.
2015. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszööm szépen bizom benne hogy ez helyes az én verziom egy kicsit máshogy néz ki. nagyon fontos ez az üzenet köszönöm!
2015. máj. 30. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Szabadsagot nem kell kerned?
2016. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!