Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Életbevágóan fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Életbevágóan fontos kérdés, hogyan érhetném el?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom mindig én futok a fiúk után, mindig rajtam múlik minden, nekem kell trükköznöm, hogy véletlenül találkozzunk hogy beszélgessünk stb.. de én már nagyon unom hogy értem SEMMIT nem tesz meg egy férfi, nem fut utánam nem hord a tenyerén.

Szerintem szép lánynak számítok, sportolók ,jó egyetemre járok de ! változtatni szeretnék HOGYAN ÉRHETNÉM EL HOGY AKINEK BEJÖVÖK AKARJON!!!!!! nem az egész férfi világot akarom meghódítani hanem azt akinek bejövök az tegyen értem!


2014. nov. 26. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem utánfutók vagyunk, hanem férfiak. Ne sírj, egyenlőség van ma már! :) Add magad, ne erőlködj, és majd felfigyelnek rád. Süt a szeretetéhség belőled, ami nem baj, de így nem lesz pasid.
2014. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sportolás? Oké külsö.

Jó egyetem? Ez mit számít? Attól még lehetsz hülye mint 6 másik.

2014. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
írjatok KONKRÉT tanácsokat!!
2014. nov. 26. 17:59
 4/12 A kérdező kommentje:
aki közhelyeket ír az légyszi most ne írjon
2014. nov. 26. 18:00
 5/12 anonim ***** válasza:
olyat akarsz aki majd egész életedben eltart?
2014. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem mondom egyetemre járok, már van gyakorlati helyem ahol majd felvesznek rendes állásba
2014. nov. 26. 18:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Kit érdekel az egyetem?? és az hogy hova jársz dolgozni?? Szerintem senkit.Na pont emiatt utálom a sznobokat.
2014. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat légyszi !!!
2014. nov. 26. 18:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban hasznos tanácsot szeretnél, akkor elsőnek el kell fogadnod, igenis kell változtatnod a hozzáállásodon. Te sorozatosan így jársz, ami több puszta pechnél. Készülj fel, biztos lesz olyan válaszoló aki szerint csak bunkó férfiakat fogtál ki, akik "nem becsülnek téged" vagy mert te "többet érdemelsz". Látatlanul azonban ezt senkiről sem lehet tudni.


Valaki említette, hogy túl görcsösen állsz hozzá, és igaza van. Másik amit jó lenne elérned, az a fokozatosság. Ha egyből tálcán nyújtod magad, ha egyből a másik karjaiba omlasz, akkor küzdeni sem lesz miért. Ez NEM azt jelenti, hogy kellesd magad és direkt húzz mindent hónapokra, hanem hogy találj egy egészséges ütemet, ha ennyire buzog benned a szeretetéhség, akkor próbáld azt egy kicsit takaréklángra tenni és előbb ismerd meg jobban a másikat. Te is csak annyi erőfeszítést tegyél az ismerkedésbe, mint a másik. Hülyeség az, hogy minden a férfi dolga lenne, de az sem jó, ha csak te tepersz.


Legyen kölcsönös. Ha nem érdeklődik, te se keresd, ha viszont törődik veled, azt viszonozd, mindig ugyanolyan mértékben.

2014. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

lehet az a baj, hogy te futsz és te intézel mindent.

miért is kellene bármit tenni ha te mindent intézel.

amúgy pedig ha valakinek bejössz az tesz érted.

ha valakinek pedig bejössz és nem akar az pedig a személyiséged miatt lehet. mert lehetsz sportos, okos ha egy elviselhetetlen nyávogó csaj vagy.

feltéve hogy lány vagy.

2014. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!