Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BGF Német Üzleti közép -...

BGF Német Üzleti közép - Milyen szóbeli "tételkérdést" kaptatok - kaptak ismerőseitek?

Figyelt kérdés
Van tételsorom, csak kíváncsi vagyok, milyen kérdésekre emlékszetek szóbeliről. Szituációs feladat részletezése is jöhet!

#szóbeli #BGF #német B2 #BGF üzleti nyelvvizsga
2015. máj. 31. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
En ugyan angolbol voltam, de mivel nem erkezett valasz a kerdesedre hatha ez is tobb lehet, mint a semmi:) nekem a euro bevezeteserol vagy az unfair companiesrol kellett beszelnem, szituacioban pedig autokereskedo voltam. Tetelek amiket hallottam hogy masok kaptak: advantages and d.advantages of ecommerce, internet, methods of market research, job interview, hirtelen ennyi jutott eszembe, illetve szituacional volt meg olyan, hogy reklamalni kellett de mar nem tudom mivel kapcsolatosan:D
2015. jún. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösz, sajnos sehol nem találtam ezzel foglalkozó topicot. De most már úgyis mindegy, mivel sikerült a májusi vizsgám, szóval már nem is foglalkoztat :) azért köszi
2015. jún. 11. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!