Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van értelme egy alapfokú...

Van értelme egy alapfokú vizsgának? Ha nincs akkor miért lehetőség?

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme, ha tanuló vagy. A felvételin nem jár érte többletpont. Ez csak annyit bizonyít, hogy van közöd a nyelvhez. Egyes munkaterületeken egy alapfokú nyelvvizsga fizetés emelést is eredményezhet, de csak akkor ha a nyelv hozzátartozik a mindennapi munkához.
2015. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Van, ahol ezt kérik a diplomához (egyenlőnek minősül náluk egy közép felével).

2. Tudod, hogy hol állsz a nyelvtanulásban + vizsgatapasztalat.

3. Sok munkahelyen akkor is fizetnek érte nyelvpótlékot, ha soha nem használod, és esetleg már egy szót sem tudsz belőle.

4. Az önéletrajzodon is dob egy picit.


Nekem az a tapasztalatom, hogy ha tudod és megengedheted magadnak, mindenhez szerezz papírt... Én anno az iskolában letehettem volna német alapfokot, de nem tettem, mert minek, pedig most kapnék érte nyelvpótlékot...

2016. máj. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!