Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hamarosan itt az Alapfokú b1...

Halaszgabor kérdése:

Hamarosan itt az Alapfokú b1 nyelvvizsga, bennem pedig vannak hiányosságok. Hogyan tudnák a leggyorsabban felkészülni? A többi lent

Figyelt kérdés

Rengeteg dolog van, amit nagyon nehezen megy, ilyen például az írásbeli részen a hiányos szöveg kiegészítése. Hogyan tudnék erre gyakorolni?

Esetleg a a szóbeli részen is ilyen gondjaim, a szókincs hiánya áll fent. Hogyan tudnám a szókincsemet fejleszteni? Rengeteg szó megfordul a fejemben magyarul, de csak egy tizedét tudom megfogalmazni, ami úgy eléggé rossz.



2015. máj. 16. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a szintednek megfelelő angol szöveget olvasni, vannak ilyen rövid könyvek és rá van írva hogy kinek ajánlják, esetleg nézz angol felirattal valami könnyebb rövidebb filmet. Milyen típusú nyelvvizsgára készülsz? Mert lehet kapni gyakorló feladatsorokat hozzá, illetve van általános szóbeli felkészítő könyv a témákhoz, kidolgozva, szószedettel. Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Én még azt csináltam a nyelvvizsgámnál, hogy ismerőseimmel beszéltem angolul az is segített.:)
2015. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!