Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Baj van velem, hogyha nem...

Baj van velem, hogyha nem tudok beszélni angolul, de tudok bármit írni angolul?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb módszer arra,hogy beszélni megtanuljak?

Na és hogy csináljam,hogy megmaradjon a fejemben?


2008. aug. 31. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne:P

Egyébként iskolába jársz? vagy "önképző"?

2008. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

járok iskolába angolórákra természetesen:D

Meg egy nyelviskolába beiratkoztam.De azt mondta a tanár,hogy nagyon jó a nyelvérzékem,meg hasonlók,Én is így gondolom.

2008. szept. 1. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem az a probléma, mitn nálam gondolom... Én nem merek dumálni a tanár előtt, mert nem bírom. Sőt az angolt sem, megutáltam, amikor nem olaszt tanulhattam.

Ha neked is a tanárral szemben vannak ellenérzéseid, akkor a különórák segíteni fognak. Addig is tudom ajánlani angolnyelvű zenék hallgatását. Az is segít - pölö kiejtésben.

2008. szept. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
különben meg de:D épp ez az,hogy magamban,meg egyedül oké,de tanár előtt nem jön ki egy szó sem a torkomon....
2008. szept. 2. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
énekelj:)
2008. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!