Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ajánlana valaki Budapesten...

Ajánlana valaki Budapesten beszéd központú nyelviskolát?

Figyelt kérdés
Megvan a nyelvvizsgám már 6 éve, nem is tervezek felsőfokút csinálni, mert nincs szükségem papírra. A passzív nyelvtudásom szerintem felső fokon áll kb, szakmai szövegeket is megértek. Viszont mivel soha nem kellett használnom az aktív nyelvtudásomat az elmúlt években, egy viszonylag egyszerű mondatot sem tudok összerakni. Tehát tényleg az lenne a cél, hogy minél többet kelljen beszélnem és kijavítsanak, ha valamit nem jól mondok. Néztem a Speak nyelviskolát, de nagyon gyanúsan erőszakosan hirdetik magukat, és igaz, hogy rossz kritikát nem láttam róla, de jót csak olyanoktól, akiknek az adott fórumon az volt az első hozzászólásuk, és érdekes módon az első után mindig feltűntek újabb (első hozzászóló) emberek, akik tovább dicsérték. Facebookon szoktam látni az angol-nyelvtanulas.com-ot is, de arról semmi használható infot nem találtam.

2015. jún. 3. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Magántanár
2016. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!