Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Értelmes ez a farncia mondat?...

Értelmes ez a farncia mondat? HELP

Figyelt kérdés
Je ne voulais pas choisir une outre école pour mes enfants, a couse de l'exclusion,si je serais un musulman,oú un juif,etc. -nem vettük még a feltételes módot,azért bizonytalanodtam el,mert lehet h félreértelmeztem a neten lévő szabályt

2015. jún. 4. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Je ne choisirais pas une autre* école pour mes enfants si j'étais musulman(e) ou juif(ve), à cause** de l'exclusion.


*Nem "outre", az mást jelent.

**à cause és nem "couse".

2015. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Julianna, a "si" utan a "serais" helyes ebben az esetben?
2015. jún. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tekintsd fel nem tettnek a kérdésem, látom, hogy te már javítottad. késő este van már a neten garázdálkodáshoz, bocsánat :)
2015. jún. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj, fő hogy észrevetted.

Nekem nincs késő, ilyenkor szeretek legjobban fordítani.

A "help" kérdés olyan iszonyú sürgős volt a kérdezőnek, hogy nem volt ideje megköszönni a választ, több, mint két hónap óta...

2015. jún. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!! :) és bocsi,hogy eddig nem vlaszolta,teljesen kiment a fejemből,iután rápillantottam a válaszra
2015. jún. 17. 12:22
 6/8 A kérdező kommentje:
csak két hét telt el :)
2015. jún. 17. 12:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, ebben igazad van.

A 06.04.-et április 6.-nak néztem...

Egyébkén szívesen! :)

Vetted valami hasznát legalább?

2015. jún. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen :) később külön megkértem a tanárom,h magyarázza el ezt a feltételes mód dolgot,mert nagyon nem tiszta,de már értem :)
2015. jún. 17. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!