Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez mit jelent magyarul? Mert...

Ez mit jelent magyarul? Mert bárhogy is próbálom nem áll össze bele egy magyar értelmes mondat sem.

Figyelt kérdés

don't target one resolution

Innen van.

[link]


Nagyon nehéz tanulni informatikát angolul mert itt fontos volna az,hogy minnél kifejezőbb mondatok legyenek de sajnos nem így van.


Én így fordítottam le de ennek semmi értelme.

Nem cél egy felbontás.


2015. ápr. 25. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a fejlesztés során próbáld meg nem elkövetni azt a hibát, hogy a te felbontásodon jól néz ki az adott tartalom, és a többire le sem teszteled.
2015. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

don't target - a don't után igevan, céloz megcéloz

tehát

Ne egyetlen megoldást célozzunk meg.

2015. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak még igaza is lehetne, ha nem az lenne a következő mondat, hogy:

"A common misconception is that you need to target a specific resolution, like 1280x720."


Így viszont valami olyasmit jelent, hogy "ne egyetlen felbontást célozz meg/tűzz ki célul".

2015. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt az elsőnek van igaza. A cikknek ez a része arról szól, hogy ne egyetlen felbontást, hanem egy arányt vegyünk figyelembe. A cikk példája: ne a 1280x720 legyen a lényeg, hanem pl. a 16:9.
2015. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!