Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvvizsga fajtákat...

S.Iza kérdése:

Milyen nyelvvizsga fajtákat ismertek?

Figyelt kérdés
Nyelvvizsga előtt állok! A telc nyelvvizsgára készültem eddig ám ahogyan hallottam nagyon nehéz és megijedtem tőle így szeretnék más fajta nyelvvizsgát keresni! Az iskolában az euroexamet ajánlották ám az angol tanárom szerint az még a telcnél is nehezebb! A tanárom inkább az origót mutatta be nekem! Az origó talán tetszik, de nem akarom elhamarkodni a döntésemet így kíváncsi vagyok a többiek véleményére esetleg személyes tapasztalatokra! Az egyik osztálytársamnak emelt szintű angol érettségije van és azt is elfogadták mint nyelvvizsgát (erre nem is gondoltam!) Turizmust tanulok és nyelvvizsga szükséges hozzá!

2015. jún. 6. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak akkor menj origora, ha a nyelvtan az erősséged. Én mindig az egynyelvű nyelvvizsgákat javaslom, amelyekben nincs külön nyelvtani feladat. Itt vannak linkek az összes honlapjához: [link]

Az emelt szintű érettségi nehezebb, mint egy nyelvvizsga.

2015. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmm...Köszönöm a választ! Én meg pont abban a hitben voltam hogy az emelt angol érettségi könnyebb! =)
2015. jún. 7. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!